Kanta-asiakkaalle -3% koko ostoskorista!
Sisustus ja huonekalut - ON24
  1. Lattialla
  2. / TV-taso

TV-taso

Tiedustele toimitusaikaa asiakaspalvelusta.

Hinta

168,44 €
Kanta-asiakkaalle -3% koko ostoskorista
Löysitkö edullisemmin muualta? Kysy meiltä parempaa hintaa!

Ilmainen palautus - myös toimituskulut

Takaamme joustavat maksutavat

Vastaanota tilauksesi illalla

TV-taso tuotetiedot

Tuotekuvaus

  • Valmistettu 22 mm laminoidusta lastulevystä
  • Reunoissa on ABS-kanttaukset
  • Vetimet ja jalat ovat muovia
  • 12 cm korkuiset jalat
  • Viimeistely: tammi/musta

Tuotetiedot

Materiaalikalustelevy
Lisäominaisuuslaatikko
Sijoituspaikkalattialle
Leveys (cm)121.0
Korkeus (cm)50.0
Syvyys (cm)40.0
Jalatmuovista
ViimeistelyTammi
Värimusta
IDMN-406221

Suosittelemme

Kattovalaisin NandoKattovalaisin Nando
Kattovalaisin Nando
55,04 €

Sopivia tuotteita

Vaatekaappi + hyllytVaatekaappi + hyllyt
Vaatekaappi + hyllyt
275,09 €
VitriinikaappiVitriinikaappi
Vitriinikaappi
134,01 €
Vitriinikaappi + LED valaistusVitriinikaappi + LED valaistus
Vitriinikaappi + LED valaistus
141,74 €
SohvapöytäSohvapöytä
Sohvapöytä
131,32 €
VitriinikaappiVitriinikaappi
Vitriinikaappi
181,88 €
LipastoLipasto
Lipasto
229,26 €
SeinähyllySeinähylly
Seinähylly
37,28 €
TV-tasoTV-taso
TV-taso
222,80 €

Samanlaisia ​​tuotteita

TV-taso PalmaTV-taso Palma
TV-taso Palma
410,69 €
Tammi TV-taso Varberg, valkoinen öljyTammi TV-taso Varberg, valkoinen öljy
Tammi TV-taso Varberg, valkoinen öljy
1912,96 €
TV-taso EnnaTV-taso Enna
TV-taso Enna
255,44 €
TV-taso Bandon 135 cmTV-taso Bandon 135 cm
TV-taso Bandon 135 cm
204,65 €
valkoinen/ mustatammi Endgrain/ mustatammi  Stone/ mustatammi Artisan/ mustaSonoma tammi/valkoinen+
TV-taso Bos1 140 cmTV-taso Bos1 140 cm
TV-taso Bos1 140 cm
165,91 €
TV-taso Bos1 160 cmTV-taso Bos1 160 cm
TV-taso Bos1 160 cm
182,91 €
TV-taso Glandore 120 cmTV-taso Glandore 120 cm
TV-taso Glandore 120 cm
174,43 €
Tammi TV-taso Manhattan 2Tammi TV-taso Manhattan 2
Tammi TV-taso Manhattan 2
995,41 €

ON24-asiakkaille markkinoiden parhaat huonekaluhinnat

Liity ON24 kanta-asiakkaaksi ja saa lisää erikoisalennuksia